Realizácie záhrad

Realizácia a výsadba okrasnej záhrady je veľmi podobný proces ako STAVBA rodinného domu.

Celý postup je náročný, pretože do neho vstupujú rôzni subdodávatelia. My však ponúkame kompletné služby od návrhu záhrady až po položenie trávnika a automatickú závlahu. Vieme niektoré veci predpokladať a riešiť bez toho, aby ste strácali čas a aby ste sa s nimi nezaťažovali. Snažíme sa minimalizovať konfliktné body.

Old
New
Old
New

Aké služby vám vieme ponúknuť?

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme niektoré veci predpokladať a riešiť bez toho, aby ste do toho vstupovali vy. Iste máte aj iné starosti 🙂 .

Máte záujem o realizáciu záhrady?


PRVÉ NAŠE STRETNUTIE JE NEZÁVÄZNÉ!
Uveďte prosím svoje email, aby sme Vás mohli kontaktovať
Vaše osobné údaje použijeme len v nevyhnutnom rozsahu na odpoveď a kontakt s vami ohľadom vašich otázok v tomto formulári.

Máte nápady ako zveľadiť vašu záhradu, ale nie ste si istý, ako to spraviť? Hľadáte zaujímavejšie riešenie? Vôbec netušíte, ako využiť a usporiadať nezastavanú časť pozemku? Netrápte sa. Riešenie záhrady nechajte na nás. Objednajte si u nás návrh, konzultáciu prípadne konkrétnu službu a získate množstvo overených informácií a netradičných riešení , ktoré zhodnotia každý m2 vášho pozemku.. Na stretnutí vám povieme všetko, čo budete potrebovať.