Návrhy okrasných záhrad

navrhy_uvod

Každý návrh záhrady je jedinečný tak, ako je jedinečný váš pozemok a dom, okolo ktorého sa okrasná záhrada bude nachádzať. Návrh si vyžaduje určitý čas na premýšľanie, aby bol pripravený práve pre vás, pre vaše potreby, rodinu a priania.

Na prvú konzultáciu ohľadne novej záhrady je vždy dobré mať v bodoch pripravené, čo sa vám páči a čo by ste chceli mať na záhrade.

Okrasná záhrada pre mladú rodinu s malými deťmi

Okrasná záhrada pre mladú rodinu s malými deťmi

Navrhovanie okrasnej záhrady pre mladú rodinku prebehlo v dvoch alternatívach. Jednoduchý koncept riešenia záhrady zohľadnil nasledovné priania hlavne domácej pani…

Riešenie okrasnej záhrady vo svahu podľa osobitných požiadaviek majiteľov rodinného domu

Riešenie okrasnej záhrady vo svahu

Veľmi časté a niekedy náročné zadanie pri navrhovaní okrasných záhrad. Práve navrhovanie priestoru záhrady vo svahu s množstvom požiadaviek majiteľov…

Premena záhrady pre starší manželský pár

Premena záhrady pre starší manželský pár

Pri návrhu tejto záhrady sme riešili nasledovné zadanie:
manželský pár, ktorý si chce záhradu ,,užiť“ a relaxovať …

Inak bude vyzerať okrasná záhrada a pobytový priestor pre mladú rodinku, inak záhrada vo svahu a inak malá záhrada pred domom.

Klient u nás obdrží finálnu podobu riešenia záhrady, ktorý je výsledkom navrhovania u nás v ateliéri a našich vzájomných konzultácií . Je pre nás dôležité, aby sa vám návrh záhrady páčil, boli ste s ním stotožnení a spokojní.

„Nevedel som si predstaviť, ako by som vyriešil záhradu, s vaším riešením som nadšený.“

— Spokojný zákazník —

Budeme sa snažiť navrhnúť a využiť každý dobrý nápad na zhodnotenie vášho vonkajšieho priestoru. Spravidla do 3 týždňov vám odovzdáme vašu novú podobu záhrady, váš nový návrh.

Pozrite si, ako vyzerá spracovaný návrh záhrady od nás.

Máte záujem o návrh záhrady?

Máte nápady ako zveľadiť vašu záhradu, ale nie ste si istý, ako to spraviť? Hľadáte zaujímavejšie riešenie? Vôbec netušíte, ako využiť a usporiadať nezastavanú časť pozemku? Netrápte sa. Riešenie záhrady nechajte na nás. Objednajte si u nás návrh, konzultáciu prípadne konkrétnu službu a získajte množstvo overených informácií a netradičných riešení, ktoré zhodnotia každý m2 vášho pozemku. Na stretnutí u vás na záhrade, vám povieme všetko, čo budete potrebovať.

NÁVRHY ZÁHRAD – NETUŠÍTE, AKO BY MOHLA VYZERAŤ VAŠA OKRASNÁ ZÁHRADA?

Ako kombinovať výsadbu, ABY VZNIKOL HARMONICKÝ CELOK?

Pozrite si naše návrhy záhrad a zavolajte nám. Radi Vám pomôžeme.